Tamas Kadar nie zagrał z Ruchem przez błędy w Gdańsku

Fot. Dawid Ćmielewski
984

Tamas Kadar (Lech Poznań)
Fot. Dawid Ćmielewski

Tamas Kadar miał latem opuścić Lecha Poznań, ale ostatecznie nie udało się sfinalizować jego transferu. Nenad Bjelica wystawił go w obu meczach ligowych w których prowadził Kolejorza, ale zabrakło go w spotkaniu Pucharu Polski. Okazało się, że był to efekt jego niezbyt udanego występu w meczu z Lechią Gdańsk.

Tamas Kadar dobrze zaprezentował się podczas Euro 2016 i wydawało się, że nie będzie miał problemu ze znalezieniem nowego pracodawcy. Pod koniec okienka transferowego poznański klub dał mu nawet wolne, aby mógł negocjować z innymi klubami.

Węgierski obrońca zagrał więc przeciwko Pogoni Szczecin oraz Lechii Gdańsk, ale do Chorzowa nie pojechał. Był to efekt błędów, które popełnił w Gdańsku. – Tamas Kadar miał bardzo burzliwe lato. Pojawiło się wiele ofert przejścia do innych klubów. Nic z tego nie wyszło i ta sytuacja jest dla zawodfnika trudna do zaakceptowania. W pierwszych dwóch meczach, których grał pokazał dobre zaangażowanie, ale z drugiej strony popełnił błędy jakich zawodnik na jego poziomie nie powinien popełniać. Po tych błędach dałem mu odpocząć w meczu z Ruchem. W tym czasie solidnie trenował w Poznaniu. Rozmawialiśmy i powiedział, że chce dać wszystko dla drużyny, wykazuje chęć i pełne zaangażowanie, dlatego będzie brany pod uwagę na mecz z Arką – tłumaczy Nenad Bjelica.

Print Friendly, PDF & Email

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.