Lech Poznań – Gandzasar Kapan online. Gdzie oglądać transmisje?

Meczosy na żywo: Lech - Gandzasar na żywo w TV i online

1 728

Lech Poznań rozpocznie w czwartek nowy sezon. Najpierw w eliminacjach Ligi Europy zagra z Gandzasarem Kapan. Transmisja TV dostępna będzie w telewizji Polsat Sport, stream online w IPLA, a relacja live na SoccerLive.

Lech – Gandzasar na żywo. Gdzie i kiedy oglądać transmisję, na jakim kanale?

Spotkanie Lech Poznań – Gandzasar Kapan zaplanowano na czwartek 11 lipca 2018 roku na godzinę 20:45. Mecz rozegrany zostanie na stadionie przy ul. Bułgarskiej. Kibice nie będą mogli obejrzeć meczu Lech – Gandzasar na żywo z perspektyw trybuny. Stadion został zamknięty po zamieszkach na spotkaniu Lech Poznań – Legia Warszawa.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ LECH – GANDZASAR W INTERNECIE

Gdzie zatem oglądać mecz Lech – Gandzasar na żywo w TV? Transmisję przeprowadzi telewizja Polsat Sport. Studio rozpocznie się o godzinie 20:00

Lech – Gandzasar online. Gdzie oglądać stream? Polsat Sport w internecie

Ponieważ transmisja z meczu Lech – Gandzasar dostępna będzie w telewizji Polsat Sport, to mecz na żywo można oglądać również w internecie. Polsat Sport Online znaleźć można na platformie IPLA. Dostęp do streamu nie jest darmowy.

Lech – Gandzasar. Idzie nowe

Nowy sezon, nowy trener, nowe stroje, nowe nadzieje – czy rozgrywki 2018/2019 kibice Lecha Poznań będą mogli okazje do radości. Czas pokaże. Czwartkowe spotkanie z Gandzasarem Kapan będzie okazją, aby przekonać się jak Ivan Djurdjević przepracował z drużyną okres przygotowawczy. Dla Serba będzie to debiut na ławce trenerskiej w pierwszym zespole Lecha Poznań. Zawodnicy zagrają w nowych koszulkach, które w poniedziałek zostały zaprezentowane.

Print Friendly, PDF & Email

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.