Lech Poznań nie ściągnie Carlitosa? Ofertę złożyła Legia Warszawa

Lech Poznań czy Legia Warszawa? Gdzie zagra Carlitos?

Fot. Dawid Ćmielewski
7 016

Jeszcze niedawno wydawało się, że Lech Poznań jest bliski pozyskania Carlitosa z Wisły Kraków. Król strzelców Lotto Ekstraklasy nie otrzymał satysfakcjonujących ofert z zagranicy i zarówno Wisła, jak i sam zawodnik.

Kilka dni temu negocjacje transferowe znów wypłynęły do mediów. Według serwisu legia.net Legia Warszawa nie była jeszcze wtedy przekonana, co do Carlitosa, ale we wtorek serwis wislaportal.pl poinformował, że warszawiacy złożyli ofertę, a sam zawodnik również chętnie przeniósłby się do Legii. Czy tak rzeczywiście jest i Cartlios zasili głównego rywala w walce o mistrzostwo? W chwili obecnej nie wiadomo. 

Jeszcze niedawno Ivan Djurdjević mówił, że w Lechu Poznań nie ma miejsca na zawodników, którzy nie są przekonani czy chcą w tym klubie grać. Wiadomo jednak, że zależy mu na pozyskaniu Hiszpana. Piotr Rutkowski robi ile może, aby ściągnąć go do Poznania. Jest skłonny zapłacić ponad milion euro i ustanowić nowy transferowy rekord Lecha, a trzeba pamiętać, że dopiero co pozyskał Pedro Tibę za milion euro. 

Carlitos wybierze najkorzystniejszą dla siebie ofertę finansową. Zarówno Lech Poznań, jak i Legia Warszawa nie miałyby szans na jego pozyskanie w przypadku wpłynięcia korzystnej propozycji z zagranicznego klubu. Zawodnikiem tym interesował się Nenad Bjelica, który chciał go ściągnąć do Dinamo Zagrzeb, ale wydaje się, że temat upadł.

Gdyby nie udało się kupić Cartliosa, to do Lecha Poznań powinien trafić inny napastnik, który byłby wzmocnieniem.

inf. własna, legia.net, wislaportal.pl

Print Friendly, PDF & Email

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.