Po meczu Lech Poznań – Legia Warszawa Ricardo Sa Pinto, że zwycięstwo Kolejorza było nie zasłużone. Co na to Adam Nawałka? – Mogę się tylko uśmiechnąć – powiedział trener Lecha Poznań.

Lech Poznań wygrał z Legią Warszawa 2:0 i nikt poza Ricardo Sa Pinto nie ma wątpliwości, że jest to wynik sprawiedliwy. – Brawa dla drużyny za determinację oraz konsekwencję do samego końca. Pewne nasze zwycięstwo. Początek spotkania być może należał nawet do Legii, ale to nasza postawa decydowała o tym jak mecz wyglądał. Legia miała więcej z gry, ale nie stworzyła sobie sytuacji. Z minuty na minutę graliśmy coraz pewniej i mądrzej. W drugiej połowie mieliśmy więcej klarownych sytuacji, dlatego uważam że odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo – ocenił mecz Lech – Legia Adam Nawałka.

Całą wypowiedź trenera Lecha Poznań można odsłuchać na powyższym filmie z konferencji prasowej.