Lech Poznań nie zaprezentował się dobrze w meczu sparingowym z Etyrem Wielkie Tyrnowo. Adam Nawałka będzie miał materiał do analizy, ale do tego sparingu nie można przykładać wielkiej wagi. Obecnie zespół koncentruje się na ciężkiej pracy.

– Widać, że jeszcze sporo pracy przed nami. Zdajemy sobie sprawę, że w tym okresie należy ciężko pracować, po to, żeby później nie było tego typu problemów – mówił po porażce z Etyrem 1:3 trener Lecha Poznań. Adam Nawałka dał szansę w tym meczu wystąpić wszystkim zawodnikom, również tym najmłodszym przebywającym na zgrupowaniu.

Lech obecnie intensywnie trenuje, aby być jak najlepiej przygotowanym do rundy wiosennej pod względem fizycznym. – W dalszym ciągu trwa faza pracy nad siłą i wytrzymałością. Dzisiejsze poranne zajęcia były ciężkie, również po meczu piłkarze mieli do wykonania pracę motoryczną. Dlatego też zdecydowaliśmy się, żeby wszyscy zawodnicy wystąpili w meczu z Etyrem – dodał Nawałka.


Szkoleniowiec Kolejorz przyznał, że było dużo błędów taktycznych i nad tym będzie starał się pracować. – Dużo pracy przed nami – zakończył.

Comments

0 comments