Mecz AS Roma – AC Milan na żywo pokaże telewizja Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4. Gdzie oglądać stream online? Transmisja w internecie dostępna będzie w Player, WP Pilot, IPLA oraz elevensports.pl. Mecz na żywo za darmo można śledzić w EkstraklasaLive.PL. W pierwszym składzie Milanu zobaczymy Krzysztofa Piątka

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ ROMA – MILAN NA ŻYWO ONLINE ZA DARMO

AS Roma – AC Milan na żywo. Gdzie oglądać transmisję?

Mecz AS Roma – AC Milan odbędzie się w niedzielę (3.02.2019) o godzinie 20:30. Transmisję przeprowadzi telewizja Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4. Komentatorami będą Piotr Dumanowski oraz Dominik Guziak. Z pewnością znajdzie się wiele widzów, którzy obejrzą ten mecz na żywo, aby zobaczyć Krzysztofa Piątka.

AS Roma – AC Milan stream online. Mecz na żywo w internecie za darmo

Jeśli nie możesz oglądać transmisji z meczu Roma – Milan, to zapraszamy do śledzenia relacji live w serwisie EkstraklasaLive.pl. Stream online udostępni natomiast WP Pilot, Player, IPLA oraz elevensports.pl. Transmisja online nie jest jednak darmowa.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ ROMA – MILAN NA ŻYWO ONLINE ZA DARMO

AS Roma i AC Milan walczą o czwarte miejsce w tabeli Serie A i udział w Lidze Mistrzów. Emocji nie powinno więc zabraknąć, dlatego warto obejrzeć transmisję w tv lub online. Co ważne dla polskich kibiców oglądających ten mecz na żywo, od pierwszej minuty na boisku pojawi się Krzysztof Piątek.

Zapraszamy więc do oglądania meczu Roma – Milan na żywo w telewizji lub internecie. Do wyboru jest transmisja TV, stream online lub relacja live za darmo.

Mecz AS Roma – AC Milan online. Gdzie i kiedy oglądać transmisję?

Data: 3 luty 2019
Godzina: 20:30
Rozgrywki: 22. kolejka Serie A
Transmisja TV: Eleven Sports 1 oraz Eleven Sports 4
Stream online: WP Pilot, Player, IPLA, elevensports.pl

Comments

0 comments