Długo zapowiadany audyt finansowy w Lechu Poznań, ruszy od czwartego lipca i potrwa około cztery tygodnie. Przez kilka ostatnich dni został skompletowany zestaw zagadnień, których będzie dotyczył.

Choć audyt miał zakończyć się w lutym bieżącego roku, to tak się jednak nie stało. Teraz, jak przekazuje oficjalna strona Kolejorza, w końcu będzie miał miejsce – „Nasze deklaracje co do pełnej otwartości są aktualne i bardzo cieszymy się, że wreszcie udało się zapiąć procedurę na ostatni guzik. Odpowiemy w nim na wszystkie pytania nurtujące naszych kibiców, które od początku roku przesyłali do Stowarzyszenia Kibiców Lecha Poznań” – zapewnia prezes „Poznańskiej Lokomotywy”, Karol Klimczak.

Za przeprowadzenie audytu odpowiedzialny będzie rekomendowany przez SKLP, biegły rewident Magdalena Jeske. Wszystkie koszty dotyczące tego przedsięwzięcia pokrywa klub. Gdy zostanie zakończony, to osoba odpowiedzialna za zrealizowanie tego zadania przygotuje raport, który zostanie przekazany do wiadomości publicznej na oficjalnej stronie internetowej Lecha Poznań, a także wysłany do prezesa Stowarzyszenia Kibiców Lecha Poznań.

Comments

0 comments