Mecz Austria – Polska na żywo można obejrzeć w telewizji TVP 1, TVP Sport i Polsat Sport. Transmisja za darmo dostępna będzie również w internecie. Zobacz gdzie znaleźć stream online i relacje live.

Austria – Polska w TV. Gdzie i kiedy oglądać transmisje z meczów Polaków?

Reprezentacja Polski w czwartek rozpocznie eliminacje do mistrzostw Europy 2020. Mecz Austria – Polska rozpocznie się o godzinie 20:45 w Wiedniu. Transmisja TV dostępna będzie w TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ AUSTRIA – POLSKA NA ŻYWO

Mecz na żywo komentować będą Jacek Laskowski i Robert Podoliński (TVP 1 i TVP Sport) oraz Mateusz Borek i Artur Wichniarek (Polsa Sport).

Austria – Polska online. Gdzie oglądać mecz na żywo w internecie?

Transmisję z meczów Polaków na żywo można oglądać nie tylko w TV, ale również w internecie. Linki do streamów online oferują takie serwisy jak meczosy, meczyki. My podpowiemy gdzie oglądać mecz na żywo online za darmo i to w pełni legalnie. Telewizja TVP 1 online za darmo dostępna jest na WP Pilot. Stream w internecie udostępni również sport.tvp.pl oraz aplikacja mobilna TVP Sport. Transmisję z Polsatu Sport oglądać można w IPLA, ale już nie za darmo.

Relacja live w internecie dostępna będzie na EkstraklasaLive.PL

Eliminacje Euro 2020: Mecz Austria – Polska na żywo

Data: 21 marca 2019
Godzina: 20:45
Transmisja TV: TVP 1, TVP Sport, Polsat Sport
Stream online: WP Pilot, sport.tvp.pl, IPLA
Relacja live: EkstraklasaLive.PL

Comments

0 comments