Transmisję z El Clasico, czyli meczu FC Barcelona – Real Madryt pokaże telewizja Eleven Sports 1. Jeszcze niedawno Pucharu Króla nie można było obejrzeć w polskiej telewizji, ale dzięki meczowi Barcelona – Real, udało się nabyć prawa transmisyjne.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ BARCELONA – REAL NA ŻYWO W INTERNECIE

Barcelona – Real na żywo. Gdzie i kiedy oglądać transmisję TV?

El Clasico w Pucharze Króla odbędzie się w półfinale. Pierwszy mecz rozegrany zostanie 6 lutego, a rewanż trzy tygodnie później. Początek rywalizacji w środę o godzinie 21:00. Transmisja TV z meczu Barcelona – Real Madryt dostępna będzie w telewizji Eleven Sports 1.

Spotkanie Barcelony z Realem w Eleven Sports skomentują Mateusz Święcicki oraz Sebastian Chabiniak.

Barcelona – Real na żywo w internecie. Telewizja Eleven Sports 1 online

El Clasico na żywo można oglądać nie tylko w telewizji, ale również internecie. Telewizja Eleven Sports online dostępna jest na platformach WP Pilot, Player, IPLA oraz elevensports.pl. Relację live za darmo w internecie przeprowadzi serwis EkstraklasaLive.PL.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ BARCELONA – REAL NA ŻYWO W INTERNECIE

Stawką El Clasico jest awans do finału Pucharu Króla. Ostatni raz Barcelona i Real Madryt rywalizowały ze sobą pod koniec października. Barca wygrała wtedy aż 5:1. Teraz Real chciałby się zrewanżować.

Mecz Barcelona – Real zapowiada się więc bardzo ciekawie i na pewno warto obejrzeć go na żywo. Zapraszamy na transmisję TV, stream online lub relację live.

BARCELONA – REAL MADRYT NA ŻYWO

Data: 6 luty 2019
Godzina: 21:00
Transmisja TV: Eleven Sports 1
Stream online: WP Pilot, Player, IPLA, elevensports.pl
Relacja live: EkstraklasaLive.PL

Comments

0 comments