Kebba Ceesay (Lech Poznań)Przetasowań kadrowych w Lechu Poznań ciąg dalszy. Jak informuje portal trojmiasto.sport.pl, w orbicie zainteresowań Arki Gdynia znalazł się Kebba Ceesay.

Gambijczyk nie jest pierwszym wyborem trenera Jana Urbana i wiele wskazuje na to, że zawodnik pożegna się z klubem Wielkopolski. Z kolei beniaminek Ekstraklasy poszukuje wzmocnień na prawą stronę defensywy, a 28-letni zawodnik jest jednym z kandydatów. Sytuacja zawodnika ze szwedzkim paszportem nie jest najlepsza, tym bardziej, że po zakończeniu nadchodzącego sezonu wygasa jego kontrakt z obecnym zespołem i nie wydaje się, aby włodarze Lecha Poznań byli skłonni do zaoferowania defensorowi nowej umowy.

Reprezentant Gambii w Gdyni miałby większe szanse na występy w pierwszym składzie. W grę wchodzi m.in. wypożyczenie. – „Czy nazwisko Ceesay ma jakiś związek z Arką? Trudno mi powiedzieć.” – powiedział w rozmowie z trojmiasto.sport.pl dyrektor sportowy gdyńskiego klubu, Edward Klejdinst.

Kebba Ceesay trafił do Lecha Poznań ze szwedzkiego Djurgardens IF. Do dnia dzisiejszego w Kolejorzu rozegrał 69 spotkań, w których zdobył dwie bramki i dołożył jedną asystę.

Comments

0 comments