Mecz Charleroi – Lech Poznań na żywo obejrzeć można w telewizji Polsat Sport, a także Super Polsat. Transmisja dostępna będzie w internecie jako live stream online. Relację live przeprowadzi serwis TVRadar.pl.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ CHARLEROI – LECH ONLINE

Charleroi – Lech transmisja w TV

Podobnie jak w poprzednich rundach mecz Lecha Poznań na żywo pokaże telewizja Polsat Sport. Kibice Kolejorza wciąż zastanawiają się czy transmisja z meczu Charleroi – Lech będzie dostępna również w telewizji Super Polsat, ale z naszych informacji wynika, że tak właśnie będzie.

Spotkanie rozpocznie się w czwartek o godzinie 19:00. Studio w telewizji Polsat Sport można oglądać już dwie godziny wcześniej.

Charleroi – Lech online za darmo

Nie każdy kibic ma jednak możliwość obejrzenia transmisji w TV i szuka jej w internecie. Mecz Charleroi – Lech Poznań online za darmo można śledzić na pewno jako relację live w TVRadar.pl. Live stream w internecie również jest dostępny.

Telewizja Polsat Sport online za darmo dostępna jest dla abonentów w usłudze Cyfrowy Polsat GO. Ponadto stream udostępnia również na IPLA TV, ale już nie jest to opcja darmowa. Dostęp do transmisji z Charleroi – Lech online w IPLA TV można wykupić za 5 zł.

Mamy nadzieję, że jutro po meczu Charleroi – Lech będzie dużo powodów do radości w Dzień Uśmiechu 2020.

Comments

0 comments