Bogdan-Vatajelu

Bogdan Vatajelu znalazł się na celowniku Lecha Ponań – informuje Fanatik.ro. Według doniesień rumuńskiego portalu Kolejorz jest skłonny zapłacić za niego 800 tysięcy euro, co budzi spore wątpliwości.

Bogdan Vatejelu jest lewym obrońcą, który obecnie reprezentuje barwy CS U Craiova. Jest podstawowym zawodnikiem klubu i jednym z wyróżniających się obrońców całej ligi. W tym sezonie rozegrał 23 mecze i zdobył w nich trzy bramki.

Jak informują rumuńskie media przedstawiciele Lecha Poznań oglądali występy 22-letniego zawodnika na DVD oraz w dwóch meczach na żywo. Kwoty, które padają w artykule na Fanatik.ro wydają się jednak nierealne. Aktualna oferta Kojejorza miałaby opiewać na 800 tysięcy euro, co nie zadowala rumuńskiego klubu, który oczekuje prawie drugie tyle. Wątpliwe więc, aby transfer doszedł do skutku.

Obecnie na lewej obronie mistrzów Polski występują Barry Douglas lub Tamas Kadar. Ten pierwszy ma jednak kontrakt ważny tylko do końca sezonu i nie wiadomo czy zdecyduje się go przedłużyć. Z kolei Węgier czuje się środkowym obrońcą, choć Jan Urban uważa, że więcej pożytku z niego będzie na lewej stronie.

Comments

0 comments