w ,

Dariusz Dziekanowski zaniepokojony Robertem Gumnym i Kamilem Jóźwiakiem. “Józiu” może trafić do reprezentacji

Kamil Jóźwiak mógł odejść z Lecha Poznań
Fot. Michał Jankowski

Dariusz Dziekanowski w felietonie dla “Przeglądu Sportowego” wyraził zaniepokojenie rozwojem Roberta Gumnego i Kamila Jóźwiaka. Tymczasem Zbigniew Boniek na łamach “Piłki Nożnej” zdradził, że ten drugi jest blisko powołania do seniorskiej reprezentacji Polski.

– Niepokoi mnie bardzo powolny rozwój poznańskich młodzieżowców: Roberta Gumnego i Kamila Jóźwiaka. Mam wrażenie, że obaj w tym rozwoju się zatrzymali. Dawno już pokazali, że mają ponadprzeciętny talent, ale przyszła pora, żeby zrobili kolejne kroki, by stali się zawodnikami znaczącymi – napisał Dariusz Dziekanowski w felietonie dla “Przeglądu Sportowego”.

Obaj zawodnicy rzeczywiście nie błyszczeli przez długi czas. Oczekiwania wobec Roberta Gumnego są dużo większe. Kamil Jóźwiak natomiast w ostatnich tygodniach poprawił swoją dyspozycję.

Według Zbigniewa Bońka Jóźwiak ma spore szanse na powołanie do seniorskiej reprezentacji Polski. – Selekcjoner przygląda się kilku zawodnikom z kadry U-21 Czesława Michniewicza, bardzo blisko otrzymania powołania do dorosłej reprezentacji jest Kamil Jóźwiak – powiedział prezes PZPN na łamach “Piłki Nożnej”.

Legia - Lech online

Legia – Lech online. Gdzie oglądać transmisję w TV i internecie?

Liga Mistrzów w Polsat Sport Premium

Lech Poznań – Zagłębie Lubin online. Gdzie oglądać w internecie i TV?