Dariusz Żuraw był zadowolony z postawy swoich zawodników w meczu z Legią Warszawa. Chwalił również kibiców Lecha Poznań, których co prawda nie było zbyt wielu, ale stworzyli dobrą atmosferę.

– Emocje trochę już opadły. Myślę, że zagraliśmy niezłe zawody i na koniec byliśmy lepsi o jedną bramkę. Przed meczem mówiłem, że musimy zagrać naprawdę dobrze w obronie, aby odnieść zwycięstwo. Zagraliśmy przyzwoicie, bo w niektórych sytuacjach mieliśmy trochę szczęścia. Tak to jest, że raz ma się go więcej, a raz mniej. Gratulacje dla chłopaków, bo zostawili dużo zdrowia. Każdy kto wyszedł na boisko miał jeden cel – zagrać dobry mecz i wygrać z Legią – mówił po meczu Dariusz Żuraw.

– Podobało mi się zachowanie naszych kibiców. Wspólnie możemy tworzyć wspaniałe widowiska, niezależnie od tego kto będzie na boisku. Czy ci zawodnicy, którzy odchodzą, czy ci co zostają. Jeśli mamy za sobą kibiców, możemy wygrać z każdym. Na tym meczu nie było co prawda bardzo dużo, ale pociągnęli zespół. W drugiej połowie każdy nasz odbiór piłki, każdy kontakt był nagradzany brawami. To powoduje, że pojawiają się nowe siły – dodał trener Lecha Poznań

Czytaj więcej na WP SportoweFakty.

Comments

0 comments