Fot. Dawid Ćmielewski

Fot. Dawid Ćmielewski

W ostatnich tygodniach głośno mówiło się o transferze Darko Jevticia. Teraz, jak przekonuje sam piłkarz, nie ma tematu odejścia. Zawodnik przygotowuje się do nowego sezonu z drużyną prowadzoną przez Jana Urbana.

Jak podawały media, poważnie zainteresowany usługami Szwajcara był Partizan Belgrad. Wychowanek FC Basel nie potwiedza tych doniesień. – „Do mnie nikt nie dzwonił, jedynie dziennikarze pytają o transfer. Mam jeszcze przez dwa lata ważny kontrakt. Chcę dać z siebie wszystko zagrać cały dobry sezon w Lechu bez kontuzji i obniżki formy” – mówi 23-letni pomocnik.

Informacje o prawdopodobnym odejściu Jevticia wydawały się prawdopodobne chociażby z tego powodu, iż ten piłkarz nie należał do pierwszego wyboru Jana Urbana. W minionym sezonie pod wodzą trenera Urbana rozegrał 24 spotkania (tylko cztery w pełnym wymiarze czasowym), w których zdobył trzy bramki i zaliczył trzy asysty. Pomimo tego zawodnik zamierza w nadchodzących rozgrywkach walczyć o pierwszą jedenastkę i nie planuje odejścia.

Darko Jevtić trafił do Kolejorza w czerwcu 2014 roku. Do tej pory w barwach Lecha Poznań zagrał w 74 spotkaniach. Zdobył w nich 11 bramek i zaliczył 9 ostatnich podań. Kontrakt Helweta z Kolejorzem wygasa po zakończeniu sezonu 2017/18.

Źródło: Głos Wielkopolski

Comments

0 comments