Denis-Thomalla-Rutkowski

Denis Thomalla okazał się transferowym niewypałem. Początkowo wydawało się, że Niemiec może wnieść do Lecha Poznań coś dobrego, ale ostatecznie nie sprostał oczekiwaniom. W meczu z Piastem Gliwice Thomalla znów raził nieskutecznością i spadła na niego spora dawka krytyki. W austriackich mediach ukazał się z nim wywiad w którym zdradza, że marzy o odejściu z Kolejorza.
Denis Thomalla łącznie rozegrał 27 meczów w trakcie których na boisku spędził 1433 minuty. Zdobył w nich tylko dwie bramki, więc nic dziwnego, że kibice poznańskiego klubu ostro go krytykują. W niedzielnym meczu z Piastem Gliwice miał dwie wymarzone okazje do przełamania, ale fatalnie pudłował. Po spotkaniu w internecie pojawiło się mnóstwo memów w których kpiono z napastnika Kolejorza.

Byłem wygwizdywany przez kibiców, a gazety wymyślały jakieś dziwne historie na mój temat. Zrobiono ze mnie kozła ofiarnego – stwierdził Denis Thomalla na łamach sportnet.at, który przyznał, że chciałby odejść  Lecha. – Bardzo chciałbym wrócić do Austrii. To byłaby wielka rzecz i moje świąteczne życzenie.

Thomalla ma jeszcze ważny kontrakt przez 2,5 roku. W Lechu cały czas wierzą, że Niemiec pokaże swoje prawdziwe oblicze. Przywoływane są przykłady Łukasza Teodorczyka i Zaura Sadajewa, którzy również potrzebowali pół roku na aklimatyzacje. Czy Thomalla na wiosnę „odpali”? Po tym co prezentował do tej pory jest to dość wątpliwe. On, w przeciwieństwie do „Teo” i Czeczena, nie wydaje się człowiekiem o mocnej psychice.

[poll id=”2″]

Zobacz memy internautów o Denisie Thomalli:

Invalid Displayed Gallery

Comments

0 comments