„Mistrz, Mistrz Kolejorz” to okrzyki skandowane w Poznaniu i okolicach w ostatnich dniach niezwykle często. Zarówno przez kibiców, jak i ich dzieci. Jak się okazuje filmiki z fety na poznańskich targach potrafią wygrać nawet z tak popularną bajką jak Psi Patrol. Przynajmniej tak jest w domu Bartosza Salamona.

Bartosz Salamon w ostatnich miesiącach nie grał z powodu kontuzji, ale i tak był prawdziwym liderem Lecha Poznań. W szatni, a na mistrzowskiej fecie okazał się również świetnym wodzirejem. To on doskonale poprowadził świętowanie na Targach Poznańskich, intonując niesamowicie niosące publikę przyśpiewki.

W ostatnich dniach kibice często wracają do materiałów wideo ze świętowania mistrzostwa Polski, a w mediach społecznościowych pojawia się sporo filmików, jak przyśpiewki podchwyciły dzieci, które skandują np. „Mistrz, Mistrz Kolejorz” podczas spacerów.

Bartosz Salamon na Twitterze udostępnił film na którym widać jak wspólnie ze swoim synem oglądają kulisy z targów. „Psi patrol poszedł w bok, w ostatnich dniach Leo prosi tylko o wideo z Lech TV” – napisał obrońca Lecha Poznań. Jak wiadomo postacie z Psiego Patrolu są niezwykle popularne wśród dzieci i ciężko z tą bajką konkurować. Mistrzostwo Polski sprawiło jednak, że kreskówka mogła odejść w zapomnienie, przynajmniej delikatne.

„Wygrać z „Psim patrolem” to nawet więcej niż wygrać z Rakowem” – skomentował Radosław Nawrot z Interii.

Comments

0 comments