Lech Poznań rozgląda się już za wzmocnieniami na letniego okienko transferowe. Jak informuje „Super Express” Kolejorz chce pozyskać greckiego napastnika Fjorina Durmishaja.

Latem w Lechu Poznań ma dojść do rewolucji. Z klubu może odejść nawet około dziesięciu zawodników. Nic więc dziwnego, że już teraz trzeba rozglądać się za wzmocnieniami kadry.

„Super Express” informuje, że Lech Poznań jest zdeterminowany do pozyskania Fjorina Durmishaja. – Przedstawiciel Lecha kontaktował się w Atenach z klubem Panionios, jak i z samym piłkarzem. Klubowi z Polski bardzo zależy na pozyskaniu Durmishaja i jest w stanie wyłożyć za niego milion euro – mówi informator „Super Expressu”.

Niespełna 23-letni Grek posiada również obywatelstwo albańskie. Występuje na pozycji napastnika i obecnie reprezentuje barwy Panionosu. W tym sezonie ligi greckiej w 24 meczach zdobył 6 bramek. Kolejne 5 goli dołożył w 6 spotkaniach Pucharu Grecji. Jest ważnym graczem swojego zespołu i większość meczów rozgrywa w pełnym wymiarze czasowym.

Fjorin Durmishaj występował w młodzieżowych reprezentacjach Albanii, ale niedawno otrzymał powołanie do seniorskiej reprezentacji Grecji. W dwóch meczach eliminacji Euro 2020 nie otrzymał jednak szansy debiutu.

Comments

0 comments