Kasper HamalainenCześć kibiców zaniepokojona plotkami rozsiewanymi w internecie obawiała się, że Kasper Hamalainen odejdzie do Legii Warszawa. Finowi najbliżej jednak obecnie do Grecji, choć zainteresowanie wykazuje również klub z Cypru.

Duże zainteresowanie Hamalainenem wykazuje PAOK Saloniki i w chwili obecnej to właśnie on jest faworytem do pozyskania zawodnika Lecha Poznań. PAOK zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli, ale do prowadzącego Olympiakosu ma aż 19 punktów straty. W Salonikach tworzy się jednak ciekawy zespół. Niedawno dołączył do niego Dimitar Berbatow.

W swoim składzie Hamalainena chętnie widziałby również mistrz Cypru APOEL Nikozja, gdzie występują znani z polskich boisk Inaki Astiz, Mateusz Piątkowski i Semir Stilić. Fin często porównywany był do tego ostatniego. Czy będą reprezentowali barwy tego samego klubu? Wydaje się to mało prawdopodobne.

Hamaleinenowi wraz z końcem roku wygasa kontrakt z Lechem. Łącznie w jego barwach wystąpił w 131 meczach, zdobył 36 goli i zanotował 25 asyst.

Zobacz również:

Comments

0 comments