Inea-StadionLech Poznań piłkarski rok 2017 zakończy meczem z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. Transmisję obejrzeć będzie można w telewizji Canal+ Sport oraz internecie. Relacja live w SoccerLive.Com.pl.

W niedzielę piłkarze Lecha Poznań rozegrają swój ostatni mecz. Na Inea Stadionie podejmą Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:30. Mecz Lech – Termalica na żywo pokaże telewizja Canal+ Sport. Komentować go będą Rafał Wolski oraz Maciej Murawski.

Transmisje z Lotto Ekstraklasy można oglądać również w internecie. Stream online dla abonentów NC+ udostępnia Canal+ Sport Online. Kibice posiadający zagraniczne IP mogą skorzystać z legalnej jakości w wysokiej jakości w serwisie Dailymotion.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ LECH – TERMALICA NA ŻYWO

Jeśli Lech Poznań pokona zespół z Niecieczy, to będzie miał tyle samo punktów co Jagiellonia Białystok, dwa mniej od Legii Warszawa i maksymalnie trzy punkty straty do lidera, którym w poniedziałek może zostać Górnik Zabrze, jeśli pokona Cracovię. Poprzedni mecz Lecha z Termalicą zakończył się zwycięstwem Kolejorza 3:1.

Wszystkich kibiców Lecha Poznań zachęcamy do przyjścia na Inea Stadion. Jeśli nie będziecie mieli okazji zobaczyć tego meczu na żywo, to polecamy transmisję TV lub online.

Comments

0 comments