Mecz Górnik Zabrze – Wisła Kraków na żywo obejrzeć można w telewizji Eurosport 1. Stream online udostępni Eurosport Player oraz IPLA. Relacja live dostępna będzie w EkstraklasaLive.PL.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ GÓRNIK – WISŁA NA ŻYWO W INTERNECIE

Górnik Zabrze – Wisła Kraków na żywo. Gdzie oglądać transmisję w TV?

Spotkanie Górnik Zabrze – Wisła Kraków zakończy 21. Kolejkę Lotto Ekstraklasy. Mecz na żywo obejrzeć można w poniedziałek o godzinie 18:00. Transmisja TV w Eurosport 1. Komentatorami będą Julian Kowalski oraz Andrzej Strejlau.

Górnik Zabrze – Wisła Kraków online. Transmisja w internecie

Mecz Górnik Zabrze – Wisła Kraków na żywo można oglądać również w internecie. Stream online udostępni IPLA oraz Eurosport Player. Dostęp do transmisji nie jest darmowy i wymaga wykupienia specjalnego pakietu. Kibice przebywający za granicą Lotto Ekstraklasę w internecie za darmo mogą oglądać w Dailymotion.

Spotkanie Górnika Zabrze z Wisłą Kraków zapowiada się bardzo emocjonująco. Po raz pierwszy po długiej przerwie z barwach krakowskiego klubu zagra Jakub Błaszczykowski.

Między innymi dlatego tak dużym zainteresowaniem cieszy się transmisja z meczu Górnik Zabrze – Wisła Kraków.Zapraszamy do śledzenia meczu na żywo w TV lub internecie

Górnik Zabrze – Wisła Kraków na żywo 

Data i godzina: 11.02.2019 godzina 18:00. Transmisja TV: Eurosport 1. Stream online: IPLA, Eurosport Player, Dailymotion. Relacja Live za darmo: EkstraklasaLive.PL

Comments

0 comments