JanUrban

Lech Poznań przegrał na wyjeździe z Legią Warszawa 0:1, choć nie zagrał złego meczu. Podopieczni Jana Urbana mieli swoje szanse na zdobycie gola, a Legia bramkę strzeliła po prostej stracie Abdula Aziza Tetteha. Zobacz co do powiedzenia po meczu miał trener Lecha Poznań.

„Wiedzieliśmy, że jesteśmy mocniejsi przed tym spotkaniem. Niektórzy się wyleczyli i wydaje mi się, że było to widać dziś na boisku. Przytrafił nam się jeden prezent, który skrzętnie Legia wykorzystała. Późniejsze sytuacje wynikały już z tego, że musieliśmy się odkryć i zaryzykować. Koncentrujemy się teraz na kolejnym spotkaniu, bo dziś nie udało nam się nic wywieźć z Warszawy.”

„Rozumiem pytania o zmiany. Mogłoby się jednak zdarzyć coś zupełnie odwrotnego, Legia mogła przejąć inicjatywę w środku boiska i nie mielibyśmy nawet jak doprowadzić piłkę do napastników. Nicki zagrał dziś bardzo dobry mecz, ale w końcówce był już zmęczony, a my musimy myśleć też o kolejnych spotkaniach.”

„Przyjdzie czas na myślenie o finale Pucharu Polski. Jesteśmy w grze o puchary także poprzez ligę. Wcześniej mówiono, że naszą szansą jest jedynie Puchar Polski, a mamy ją też w Ekstraklasie i to nie dlatego, że był podział punktów. Sami do tego doprowadziliśmy i na razie będziemy się koncentrowali tylko na lidze. ”

„Miałem pretensje do sędziego, bo było wiele fauli ostrych. Arbiter postawił sobie wysoko poprzeczkę i nie pokazywał kartek, a potem to robił przy lżejszych faulach. Sytuacja Karola – ma piłkę przed sobą, dwóch rywali miniętych i nie ma powodu, by się przewracał, udawał. Moim zdaniem faul, a z tego robi się sytuacja Legii. Sędzia nie miał jednak wpływu na wynik meczu.”

Źródło: lechpoznan.pl

Comments

0 comments