Saga transferowa z udziałem młodego pomocnika Kolejorza trwa w najlepsze. Jak podaje Przegląd Sportowy, 21-letni piłkarz już w ten weekend ma zostać zawodnikiem włoskiej Sampdorii.

Drużyna z Genui nie jest jedynym klubem, który jest zainteresowany sprowadzeniem utalentowanego zawodnika Lecha Poznań. Dużo mówiło się także o słynnej ACF Fiorentinie, a także o beniaminku Serie A, FC Crotone. Zespół z Florencji do niedawna był liderem w wyścigu o podpis wychowanka Kolejorza. Sytuacja uległa zmianie, gdy zmienił się dyrektor sportowy. Choć niedawny rywal Kolejorza w Lidze Europy nie porzucił walki, to sam Linetty wstępnie ustalił warunki kontraktu z Sampdorią.

Wielu kibiców zapewne interesują pieniądze, które „Poznańska Lokomotywa” mogłaby zainkasować w razie powodzenia tego transferu. Lech oczekiwał za swojego piłkarza pięciu milionów euro, natomiast włoski klub zaoferował trzy wraz z bonusami. Cała transakcja miałaby się zamknąć w kwocie powyżej czterech milionów, co wydaje się ofertą do zaakceptowania. Do finalizacji transferu miałoby dojść na początku przyszłego tygodnia.

 

Comments

0 comments