Kasper Hamalainen

To co jeszcze niedawno wielu kibicom wydawało się nieprawdopodobne stanie się faktem. Kasper Hamalainen pojawił się w Warszawie, w sobotę przejdzie testy medyczne, a w niedzielę podpisze kontrakt z Legią Warszawa!

Kasper Hamalainen nie przedłużył kontraktu z Lechem z powodów rodzinnych. Przynajmniej tak się zarzekał. Faktem jest, że jego żona nie czuła się w Poznaniu za dobrze i dlatego Fin chciał zmienić barwy klubowe. Mało kto przypuszczał, że szczęście 30-letni zawodnik wraz z żoną szczęście znajdą całkiem niedaleko, bo w Warszawie. Hamalainen skuszony stosunkowo niewielką podwyżką, bo według doniesień prasowych w Lechu miałby otrzymywać rocznie 300 tysięcy euro, a w Legii 100 tysięcy euro więcej, postanowił związać się z wicemistrzem Polski.

W piątek były już zawodnik Lecha przyleciał do Warszawy i jeśli pozytywnie przejdzie testy medyczne, to w niedzielę podpisze 2,5-letni kontrakt. Hamalainen dla wielu był człowiekiem z klasą, ale teraz stracił w ich oczach, a kibice nazywają go zdrajcą. Szczególnie, że Fin w pięknych słowach opowiadał jakie piękne trzy lata spędził w Poznaniu.

Zobacz również:

Comments

0 comments