w

Kolejny skandal z meczu Legia – Lech. Delegat PZPN pokazywał “eLki”

legia-lech-suchecki
Nie opadają emocje po sobotnim meczu Legia Warszawa – Lech Poznań. Delegat PZPN robił sobie zdjęcia z “eLką”, a także jest znajomym Arkadiusza Malarza – bywał u niego na grillu.

W środę Komisja Ligi postanowiła nie dyskwalifikować Arkadiusza Malarza za duszenie Dawida Kownackiego, a jedynie wlepiła mu 5000 zł kary finansowej. Wieczorem jednak światło dzienne ujrzały zdjęcia delegata PZPN, który pozował do zdjęć pokazują “eLki”.

W mediach społecznościowych zawrzało. Jan Suchecki – Przewodniczący Lubuskiego Kolegium Sędziów – pełnił funkcję delagata PZPN na meczu Legia Warszawa – Lech Poznań. Jak się okazało przed meczem bawił się doskonale pozując do zdjęć m.in. z Maciejem Wandzelem i pokazując “eLki”.

Zdjęcia Sucheckiego najpierw z dumą prezentował oficjalny serwis internetowy Lubuskiego Kolegium Sędziów. Po czasie informacja została usunięta, ale w internecie nic nie ginie i wciąż można zobaczyć screeny oraz zdjęcia.

Jakby tego było mało Suchecki doskonale zna się z Arkadiuszem Malarzem. Był on obecny na słynnym grillu w domu bramkarza Legii na którym był również obecny Zbigniew Bonieck. To zdjęcie podbijało internet już kilkanaście miesięcy temu.

Burić: Zrobiłbym to jeszcze raz

Kulisy bez kibiców: Lech – Wisła