Kontuzje po meczu z Legią

Fot. Dawid Ćmielewski
1 185

Lech Poznań

Lech Poznań zdobycie Superpucharu Polski okupił kontuzjami. Przedwcześnie plac gry musieli opuścić Maciej Makuszewski oraz Szymon Pawłowski.

Kontuzja Szymona Pawłowskiego wyglądała dosyć groźnie. Skrzydłowy upadł na murawę w 68. minucie bez kontaktu z przeciwnikiem i zasygnalizował, że nie nadaje się do dalszej gry. Pomeczowe badania wskazały, iż pomocnika czeka aż miesięczna przerwa – “Badanie wykazało naderwanie mięśnia dwugłowego uda” – powiedział w rozmowie z oficjalną stroną internetową Lecha Poznań klubowy lekarz, dr Krzysztof Pawlaczyk.”

Podobny los spotkał Macieja Makuszewskiego. Wypożyczony z Lechii Gdańsk pomocnik w 75. minucie został zmieniony przez Kamila Jóźwiaka. – “Maciej ma stłuczony mięsień czworogłowy po tym jak zderzył się z rywalem. Na szczęście chyba nie czeka go dłuższa absencja” – stwierdził trener.

Wychowanek Wissy Szczuczyn na jednym portali społecznościowych potwierdził, że uraz nie jest poważny, co z pewnością powinno uspokoić kibiców Lecha Poznań – “Dostaje wiele zapytań co z moją nogą. Wiec odpowiadam: WSZYSTKO OK. Lekko boli, ale dam rade??
Dziękuje, że się martwicie!” – napisał zawodnik.

 

Źródło: WP Sportowe Fakty

[adinserter block=”8″]

-- Zobacz również --

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.