http://hqtv.com.pl/lech-legia

Mecz Lech – Legia na żywo pokaże telewizja Canal+ Sport oraz Canal+ 4K Ultra HD. Transmisja dostępna będzie również w internecie, a relację live przeprowadzi serwis EkstraklasaLive.PL.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ LECH – LEGIA NA ŻYWO W INTERNECIE

Mecz Lech – Legia na żywo. Gdzie oglądać transmisję w telewizji?

Spotkanie Lech – Legia odbędzie się w sobotę 23 lutego o godzinie 18:00. Transmisja TV dostępna będzie w Canal+ oraz Canal+ 4K Ultra HD. Mecz Lech – Legia na żywo komentować będą Rafał Wolski oraz Kazimierz Węgrzyn.

Lech – Legia online. Gdzie oglądać stream z meczu na żywo w internecie?

Mecz Lech – Legia na żywo można oglądać również w internecie. Stream online dla abonentów NC+ udostępnia Canal+ Sport Online. Dostęp do telewizji Canal+ Sport można wykupić na platformie Player. Koszt usługi wynosi 60 zł na miesiąc. Kibice przebywający za granicą mogą za darmo oglądać mecze Lotto Ekstraklasy na żywo, w tym Lech – Legia, w serwisie Dailymotion.

Mecz Lecha Poznań z Legią Warszawa zapowiada się ciekawie, mimo iż ostatnio obie drużyny nie znajdują się w najlepszej dyspozycji. Na trybunach mecz Lech – Legia na żywo obejrzy około 30 tysięcy kibiców. 
Dużą oglądalność na pewno będzie miała transmisja z meczu Lech – Legia. Spotkanie tych drużyn elektryzują piłkarską Polskę.

Zapraszamy do śledzenia meczu Lech – Legia na żywo w EkstraklasaLive.pl lub skorzystania z transmisji TV bądź streamu online.

Mecz Lech - Legia na żywo
Mecz Lech – Legia na żywo na stadionie zobaczy około 30 tysięcy widzów

Lech Poznań – Legia Warszawa na żywo w TV i internecie

Data i godzina: 23 luty 2019, g. 18:00
Transmisja TV: Canal+ Sport, Canal+ 4K Ultra HD
Stream online: Canal+ Sport online Player, Dailymotion
Relacja live: EkstraklasaLive

Słowa kluczowe: Lech Poznań, Legia Warszawa, Lotto Ekstraklasa, Transmisja TV, stream online, relacja live, mecze na żywo w internecie, meczosy, meczyki.

  • Gdzie oglądać mecz Lech Poznań – Legia na żywo w telewizji?
  • Transmisja z meczu Lech – Legia w internecie
  • Mecze na żywo za darmo
  • Lech – Legia online. Darmowy live stream online

Comments

0 comments