Podczas meczu Lecha Poznań z Legią Warszawa przez długi czas reanimowano kibica w „Kotle”. Niestety ostatecznie okazało się, że kibic zmarł.
Podczas meczu Lecha Poznań z Legią Warszawa przez długi czas reanimowano kibica w „Kotle”. Niestety ostatecznie okazało się, że kibic zmarł.
Welcome, Login to your account.
Welcome, Create your new account
A password will be e-mailed to you.