Kibice Lecha Poznań mogą obejrzeć mecz z Pogonią Szczecin na żywo z perspektywy trybun, ale uczy to zaledwie kilka tysięcy fanów. Reszta może obejrzeć transmisje z meczu Lech – Pogoń w Canal+ Sport oraz TVP 2.

Po raz pierwszy od dawna kibice będą mogli wejść na stadion przy ul. Bułgarskiej. Można spodziewać się, że na trybunach mecz na żywo obejrzy około siedmiu tysięcy widzów.

Spotkanie Lech – Pogoń odbędzie się w środę o godzinie 20:30. Transmisję przeprowadzi telewizja Canal+ Sport i TVP 2. Kto będzie komentował mecz na żywo? W telewizji Canal+ komentatorzy wyznaczeni na to spotkanie to Rafał Dębiński i Kazimierz Węgrzyn, a w TVP 2 Michał Zawacki i Andrzej Strejlau.

Mecz Lech – Pogoń online za darmo można obejrzeć w serwisie TVP Sport online. Ponadto telewizja TVP 2 stream w internecie udostępnia na WP Pilot.

Wszystkich kibiców zapraszamy do wspierania drużyny z trybun. To świetny sposób, aby rozpocząć wakacje. W kolejnych tygodniach w Poznaniu odbędą się jeszcze mecze z Lechią i Legią.

Comments

0 comments