Lech Poznań jest o krok od pozyskania Daniego Ramireza z ŁKS-u Łódź. Hiszpan w środę pojawił się w Poznaniu, gdzie przechodzi testy medyczne. Jeśli ich wynik będzie pozytywny, to podpisze z Kolejorzem kontrakt.

Lech Poznań od dłuższego czasu zabiegał o pozyskanie Daniego Ramireza, ale nie mógł porozumieć się z ŁKS-em w sprawie kwoty odstępnego. Ostatecznie udało się ustalić warunki satysfakcjonujące obie strony i Hiszpan trafi do Lecha na zasadzie transferu definitywnego.

Poznański klub w środę rano poinformował, że Dani Ramirez przechodzi testy medyczne, a po nich podpisze umowę. Na debiut w Lechu będzie musiał poczekać do przyszłej kolejki. W tej i tak musi pauzować za kartki.

Dani Ramirez w tym sezonie PKO Ekstraklasy rozegrał 20 meczów i zdobył sześć bramek, a także zaliczył cztery asysty. W Lechu Poznań ma zastąpić Darko Jevticia i Joao Amarala.

To pierwszy transfer Lecha Poznań podczas zimowego okienka transferowego. Wcześniej Kolejorz podpisał kontrakt z Alanem Czerwińskim, ale do drużyny dołączy on dopiero w lipcu.

KKS Lech Poznań rozgrywki PKO Ekstraklasy wznowi w sobotę meczem z Rakowem Częstochowa. Początek spotkania o godzinie 17:30. Obecnie poznaniacy zajmują piąte miejsce w tabeli.

Źródło: EkstraklasaLive.pl

Comments

0 comments