Podczas, gdy wielu kibiców wypoczywa w trakcie długiego weekendu w Lechu Poznań praca wre. W piątek testy medyczne w klinice Rehasport przechodzi aż trzech zawodników, którzy wzmocnią Kolejorza.

Pierwszym z nich jest Marco Situm. O zainteresowaniu Chorwatem mówiło się już od kilku dni. Ostatnio występował w Dinamie Zagrzeb, z którym grał również w Lidze Mistrzów. 25-letni zawodnik występuje na prawej pomocy, ale w razie konieczności może być również obrońcą. Ma zostać wypożyczony z opcją pierwokupu.

Drugim piłkarzem jest Denis Rakels. Były napastnik Cracovii ostatnie półtora roku spędził w Reading. Łącznie w klubie tym zagrał tylko 17 meczów i zdobył trzy bramki. Potem nabawił się kontuzji. Łotysz podpisze z poznańskim klubem roczny kontrakt z opcją przedłużenia o trzy lata.

Gdy Lech Poznań poinformował o testach medycznych tych dwóch zawodników, to wydawać by się mogło, że to koniec wzmocnień. Chwilę później przyszła jeszcze informacja, że bliski podpisania kontraktu jest również stoper Vernon De Marco ze Slovana Bratysława. Jest to 24-letni środkowy obrońca. W tym sezonie w 19 meczach zdobył jedną bramkę. Ma zostać wypożyczony z opcją pierwokupu.

Comments

0 comments