Transmisję z meczu Lech Poznań – Górnik Zabrze na żywo  przeprowadzi telewizja Canal+ Sport oraz Canal+ 4K Ultra HD. Mecz na żywo można oglądać również w internecie. Relację live udostępni portal EkstraklasaLive.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ LECH – GÓRNIK NA ŻYWO W INTERNECIE

Lech Poznań – Górnik Zabrze na żywo. Gdzie oglądać transmisję w TV?

Mecz Lech Poznań – Górnik Zabrze rozegrany zostanie w piątek 15 marca o godzinie 20:30 w 26. kolejce Lotto Ekstraklasy. Transmisję przeprowadzi telewizja Canal+ Sport oraz Canal+ 4K Ultra HD. Mecz Lech – Górnik na żywo skomentują Przemysław Pełka oraz Tomasz Wieszczycki.

LECH – GÓRNIK ONLINE. TRANSMISJA W INTERNECIE

Mecz Lech Poznań – Górnik Zabrze można oglądać również w internecie. Stream online dla abonentów NC+ udostępnia Canal+ Sport Online. Dostęp do telewizji Canal+ Sport można wykupić na platformie Player. Koszt usługi wynosi 50 zł na miesiąc. Kibice przebywający za granicą Lotto Ekstraklasę mogą oglądać za darmo w Dailymotion. 

Relacja live w EkstraklasaLive.PL

Lech Poznań powalczy o trzecie zwycięstwo z rzędu przed własną publicznością. Problem Kolejorza leży jednak w spotkaniach wyjazdowych. W poprzedniej kolejce lechici znów się skompromitowali i przegrali z Miedzia Legnica. 

Lech Poznań zajmuje obecnie piąte miejsce w tabeli Lotto Ekstraklasy, a Górnik Zabrze czternaste.

Lotto Ekstraklasa: Lech Poznań – Górnik Zabrze na żywo

Data: 15.03.2019 Godzina 20:30. 
Transmisja TV: Canal+ Sport, Canal+ 4K Ultra HD. 
Stream online: Canal+ Sport Online, Player, Dailymotion/Ekstraklasa.  Relacja Live: EkstraklasaLive.PL.

Comments

0 comments