Lech-Poznan2

Lech Poznań w niedzielę stoczy niezwykle ważny pojedynek z Piastem Gliwice. Jan Urban ma przed tym spotkaniem sporo zmartwień kadrowych.

Oczywiste jest, że nie zagrają Kebba Ceesay i Marcin Robak, którzy zmagają się z kontuzjami. Do gry nie wróci Gergo Lovrencsics, choć mówiło się o możliwości jego występu w meczu z Piastem. – Gergo pojechał już na urlop, nie było żadnych szans na jego występ – mówi Jan Urban. Na Węgry wrócił również David Holman, który ma problem z węzłami chłonnymi i również został zwolniony. On zapewne do Poznania już nie wróci, bo w grudniu kończy się jego wypożyczenie.

W spotkaniu z Zagłębiem Lubin czwartą żółtą kartkę otrzymał Darko Jevtić, co oznacza, że dla niego ten piłkarski rok również się skończył. Jakby tego było mało pod znakiem zapytania stoi występ Kaspra Hamalainena. – Kasper przedwcześnie zszedł z piątkowego treningu, bo poczuł delikatne dolegliwości. Mam nadzieję, że zdąży się z nimi uporać i mimo wszystko zagra – dodaje Urban. Brak Fina byłby poważnym osłabieniem Kolejora. Istnieje jednak szansa, że do niedzieli wszystko z jego zdrowiem będzie dobrze.

Szkoleniowiec Lecha będzie najprawdopodobniej zmuszony do uzupełnienia osiemnastki młodzieżą.

Comments

0 comments