Lech Poznań do meczu z Legią Warszawa przystąpi osłabiony brakiem trzech zawodników. Adam Nawałka wciąż ma kilka niewiadomych w składzie.

W meczu Lech – Legia za żółte kartki nie zagra Łukasz Trałka. Kibice Lecha Poznań zarzucali mu, że celowo wykartkował się na ten mecz, ale Adam Nawałka nie miał jednak pretensji do swojego zawodnika

Oprócz Trałki nie zagrają Tomasz Cywka oraz Mihai Radut, którzy zmagają się z kontuzjami. – Tomek odniósł kontuzję na rozgrzewce przed meczem kontrolnym po Piaście Gliwice. Zobaczymy jak długo będzie trwało leczenie. Radut wraca do zdrowia, trenuje indywidualnie z coraz większym obciążeniem i mam nadzieję, że wkrótce będzie do dyspozycji. Pozostali zawodnicy są brani pod uwagę – powiedział trener Lecha Poznań.

Adam Nawałka ostateczną decyzję co do składu podejmie w sobotę. –  Co do wyjściowego składu jeszcze nie podjęliśmy ostatecznej decyzji. Mamy jeszcze jedną sesję treningową na boisku oraz przedmeczowy rozruch. Po tych dwóch treningach podejmiemy decyzję. Mamy przygotowaną strategię – zakończył Nawałka.

Zobacz również: Czy będzie nerwowo między Nawałką a Sa Pinto?

Mecz Lech – Legia rozegrany zostanie w sobotę o godzinie 18:00. Transmisję obejrzeć można w Canal+ i Canal+ 4K Ultra HD. Kibiców Lecha Poznań zapraszamy jednak na stadion.

Comments

0 comments