Bez kategorii

Lech Poznań poważnie osłabiony na mecz z Legią Warszawa

W środę odbędzie się klasyk Lotto Ekstraklasy. Lech Poznań podejmie Legię Warszawa. Obie drużyny do meczu przystąpią mocno osłabione.

W szeregach Lecha Poznań zabraknie pięciu piłkarzy. Najpoważniejszym osłabieniem będzie absencja Christiana Gytkjaera, który narzeka na uraz i nie zagrał również przeciwko Jagiellonii Białystok.

Z powodu problemów zdrowotnych wypadł również Darko Jevtić, a za kartki pauzować będzie Łukasz Trałka. Juliusz Letniowski wrócił do zdrowia, ale najpierw zagra w rezerwach. Zabraknie również Tomasza Cywki.

Kto nie zagra w Legii? Kliknij tutaj, aby się dowiedzieć

What's your reaction?

Leave A Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *