Lech Poznań pozbędzie się Mihaia Raduta? Jest chętny na jego kupno!

157

Okres transferowych spekulacji rozpoczyna się od całkiem dobrych wieści. Nie chodzi jeszcze co prawda o wzmocnienia składu, ale o transferowe propozycje dla obecnych graczy Lecha Poznań. Dinamo Bukareszt jest zainteresowane pozyskaniem Mihaia Raduta!

Mihai Radut w Lechu Poznań może liczyć na całkiem pokaźną wypłatę. Do klubu trafił w styczniu 2017 roku. Do tej pory wystąpił w 56 meczach, ale udane występy można zliczyć na palcach jednej ręki. Rumun zdobył tylko jedną bramkę i zaliczył osiem asyst. To bilans zdecydowanie poniżej oczekiwań.

Dinamo Bukareszt jest mocno zainteresowane pozyskaniem Raduta. On oraz Ioan Hora to priorytety transferowe tego klubu. Co ciekawe Hora był łączony z Lechem w tym samym czasie co Radut. Ostatecznie wybrał jednak inny klub.

Kontrakt Mihaia Raduta z Lechem Poznań jest ważny do połowy 2020 roku, co oznacza, że Dinamo musiałoby zapłacić klubowi za transfer. Nikt w Lechu jednak nie będzie miał dużych oczekiwań. Wystarczy, że Radut zejdzie z listy płac. Na boisku nie daje drużynie nic, a kontrakt ma jeden z wyższych.

[adinserter block=”8″]

-- Zobacz również --

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Privacy Policy