w ,

Lech Poznań przed meczem z Legią Warszawa. “Mamy spore szanse”

Djordje Crnomarković (Lech Poznań)
Fot. Youtube/ Lech Poznań

Lech Poznań po przerwie reprezentacyjnej zmierzy się z Legią Warszawa. Ostatnio sytuacja w tabeli PKO Ekstraklasy Kolejorza się poprawiła i mecz z Legią będzie bardzo istotny. Djordje Crnomarković jest optymistą przed sobotnim spotkaniem.

Lech Poznań zajmuje obecnie piąte miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy, ale do lidera traci zaledwie trzy punkty. Legia Warszawa jest dziewiąta i ma jedno oczko mniej. Wygra z Legią pozwoliłaby Lechowi umocnić się w czołówce.

W ostatniej kolejce poznaniacy pokonali Wisłę Kraków 4:0 i przywrócili kibicom nieco optymizmy i nadziei. Gorsze nastroje są w Warszawie. Legia przegrała dwa ostatnie mecze w słabym stylu.

Djordje Crnomarković optymistycznie podchodzi do sobotniego meczu Legia – Lech. – To bardzo ważne spotkanie. Myślę, że mamy spore szanse wygrać, ponieważ rywal nie jest w najlepszej formie. Obecnie to my jesteśmy na fali i musimy to wykorzystać. Trzeba jednak pamiętać, że “derby to derby” i nie jesteśmy w stanie przewidzieć ich rezultatu – powiedział obrońca Lecha Poznań w rozmowie z oficjalnym serwisem Kolejorza.

Mecz Legia Warszawa – Lech Poznań odbędzie się w sobotę o godzinie 17:30.

MCN

Lech Poznań - Zagłębie Lubin

Transmisja z meczu Polska – Macedonia online (TVP SPORT live stream)

Legia - Lech online

Legia – Lech online. Gdzie oglądać transmisję w TV i internecie?