Lech Poznań o godzinie 20:30 podejmie Śląsk Wrocław. Jeśli nie możesz wybrać się na Inea Stadion, to zobacz gdzie możesz obejrzeć mecz Lech – Śląsk na żywo. 

Transmisja z meczu Lech – Śląsk. TV i online

Początek spotkania Lech Poznań – Śląsk Wrocław o godzinie 20:30. Transmisja TV w Canal+ Sport. Komentatorami będą Tomasz Smokowski i Tomasz Wieszczycki. Jeżeli nie możesz na żywo obejrzeć tego spotkania w telewizji, to warto obejrzeć transmisje w internecie. Legalny stream online na NC+ Go. Usługa darmowa jest tylko dla abonentów NC+. W internecie z pewnością nie zabraknie jednak nielegalnych transmisji za darmo.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia meczu na żywo w serwisie AllMecz.PL

Warto przyjść na Inea Stadion

Wszystkich kibiców zachęcamy jednak do przyjścia na Inea Stadion. Warto pojawić się na meczu Lech Poznań – Śląsk Wrocław choćby po to, aby wspomóc leczenie Waldemara Piątka. Faworytem spotkania są oczywiście piłkarze Lecha, którzy muszą wygrać, aby nie stracić kontaktu z czołówką i zachować szanse na czwarte miejsce w tabeli Ekstraklasy po zakończeniu sezonu zasadniczego.

Do Poznania ponownie zawita Mariusz Rumak. Tym razem w roli trenera Śląska Wrocław. Były szkoleniowiec Lecha objął ten zespół na początku marca. Do tej pory w dwóch kolejkach zdobył dwa punkty.

Mecz Lech - Śląsk na żywo od 20:30

Mecz Lech – Śląsk na żywo od 20:30

Gdzie obejrzeć mecz Lech – Śląsk?

Podsumowując – mecz Lech Poznań – Śląsk Wrocław można na żywo obejrzeć w telewizji Canal+ Sport oraz w internecie. Najlepszą opcją będzie jednak przyjście na stadion i głośnym dopingiem wspieranie zawodników Lecha.

2.04.2016, godzina 20:30 / Lech Poznań – Śląsk Wrocław

Przewidywane składy:

Lech: Burić – Kędziora, Arajuuri, Kamiński, Kadar – Linetty, Trałka – Lovrencsics, Gajos, Jevtić – Nielsen.

Śląsk: Abramowicz – Zieliński, Celeban, Dwali, Dudu Paraiba – Hateley, Gecov – Pich, Hołota, Kiełb – Biliński

Comments

0 comments