Darko Jevtić może odejść z Lecha Poznań. Według zagranicznych mediów bardzo mocno zdeterminowany do jego pozyskania jest FK Krasnodar, wicelider ligi rosyjskiej. Poznański klub mógłby zarobić ponad 2,5 miliona euro! To wydaje się ofertą nie do odrzucenia.

Nie planujemy transferów z klubu – mówił niedawno Adam Nawałka. Z pewnością plany klubu zmienią się przy korzystnej ofercie, a taka może wpłynąć na Darko Jevticia.

Zdaniem  mozzartsport.com Szwajcarem interesowały się serbskie kluby, ale nie były w stanie sprostać finansowo. 2,6 miliona euro za Jevticia miał rzekomo oferować Birmingham, którego chce jednak przelicytować FK Krasnodar.

Ponad 2,5 miliona euro to oferta z gatunku nie do odrzucenia. Darko Jevtić w ostatnim roku prezentował się bardzo słabo. I choć jego potencjał jest olbrzymi, to istnieją poważne obawy czy Adam Nawałka zdoła go przywrócić do wysokiej formy.

26-letni pomocnik w tym sezonie w 11 spotkaniach Lotto Ekstraklasy zdobył dwie bramki i miał trzy asysty. Łącznie podczas 4,5-letniego pobytu w Lechu Poznań wystąpił w 157 meczach, strzelił 30 goli i zaliczył 35 asyst. 
Kontrakt Jevticia z Kolejorzem obowiązuje do czerwca 2020 roku.

Comments

0 comments