Wiele wskazuje na to, że Karol Linetty nie jest jedynym kluczowym zawodnikiem Kolejorza, który opuścił szeregi „Poznańskiej Lokomotywy” w tym okienku transferowym. Jak informują media, z wielkopolskiego zespołu może odejść także Tamas Kadar.

Węgier miał otrzymać od władz klubowych zgodę na transfer. Obrońca ma czas do piątku, aby znaleźć sobie nowego pracodawcę. Jeśli tego nie zrobi, to później taka możliwość nie będzie już aktualna, ponieważ włodarze chcą się zabezpieczyć na wypadek odejścia i mieć czas na sprowadzenie następcy.

Kilka tygodni temu reprezentant Węgier był bliski dołączenia do Lokomotiwu Moskwa. Ostatecznie negocjacje utkwiły w martwym punkcie, a sam piłkarz pozostał w Poznaniu. Sam Kadar nie ukrywa jednak, że chciałby spróbować swoich sił w silniejszej lidze.

Były zawodnik m.in. Newcastle United trafił do Kolejorza zimą 2015 roku. Do tej pory w barwach Kolejorza rozegrał 60 spotkań, w których zaliczył dwie asysty. Nie zdobył żadnej bramki. Jego kontrakt z Lechem wygasa wraz z końcem czerwca 2018 roku.

 

Comments

0 comments