W czwartek kontrakt z Lechem Poznań podpisać powinien Dani Ramirez, a wkrótce do zespołu dołączyć ma kolejny zawodnik. Najprawdopodobniej jeszcze w tym tygodniu poznaniacy pozyskają prawego obrońcę.

W styczniu Lech Poznań podpisał kontrakt z Alanem Czerwińskim, która w życie wejdzie 1 lipca. Klub nie może osiągnąć porozumienia z Zagłębiem Lubin dotyczącego wcześniejszego transferu i wszystko wskazuje na to, że Czerwiński pozostanie na wiosnę w Lubinie.

Lech Poznań musi wdrożyć więc plan B, a jest nim wypożyczenie zagranicznego prawego obrońcy. Przypomnijmy, że obecnie Kolejorz ma spore braki na tej pozycji. Robert Gumny doznał poważnej kontuzji, uraz leczy również Michał Skóraś. Z Rakowem Częstochowa na tej pozycji zagra zapewne Lubomir Satka, choć w sparingach próbowany był tam również młody Jakub Kamiński, ale on o wiele lepiej radzi sobie w pomocy.

Na czwartkowej konferencji prasowej Dariusz Żuraw potwierdził, że w ciągu jednego lub dwóch dni Lech pozyska nowego zawodnika i będzie nim prawy obrońca.

Poznaniacy cały czas szukają również napastnika, który miałby rywalizować z Christianem Gytkjaerem. Ten transfer również powinien zostać sfinalizowany, ale na pewno nie w tym tygodniu.

– Nie ukrywałem, że potrzebujemy wzmocnień i dalej to podtrzymuje. Mam nadzieję, że w ciagu kilku dni kontrakty podpiszą dwaj zawodnicy. Jeśli tak się stanie to nasza kadra będzie w porządku – powiedział Dariusz Żuraw, trener KKS Lech Poznań.

W czwartek kontrakt z Kolejorzem podpisać powinien Dani Ramirez, który kończy przechodzić testy medyczne.

Comments

0 comments