Lech Poznań w niedzielę wyleciał na zgrupowanie do Turcji. Dariusz Żuraw do Belek zabrał 26 zawodników. Dla kibiców Kolejorza kadra nie wygląda zbyt optymistycznie.

Do Turcji z powodu kontuzji nie poleciał Paweł Tomczyk. Oznacza to, że z napastników obecny będzie jedynie Christian Gytkjaer oraz młody Filip Szymczak.

Zabrakło również Macieja Makuszewskiego, który odejdzie z klubu, a także leczących urazy Roberta Gumnego i Tomasza Cywki.

Jeśli chodzi o nowe nazwiska, to jest to sama młodzież. Lech Poznań dokonał tylko jednego transferu. Jest nim Alan Czerwiński, który do drużyny dołączy latem.

Lech Poznań w Belek przebywać będzie do 29 stycznia. W Turcji rozegra cztery mecze sparingowe. Transmisje oglądać będzie można po zarejestrowaniu się w programie “Lechici”.

Rozgrywki PKO Ekstraklasy Lech Poznań wznowi meczem z Rakowem Częstochowa.

Kadra Lecha Poznań na zgrupowanie w Turcji

Bramkarze: Mickey van der Hart, Krzysztof Bąkowski, Karol Szymański, Miłosz Mleczko

Obrońcy: Thomas Rogne, Djordje Crnomarković, Tomasz Dejewski, Wołodymyr Kostewycz, Tymoteusz Puchacz, Lubomir Satka, Karol Smajdor, Jakub Niewiadomski

Pomocnicy: Karlo Muhar, Kamil Jóźwiak, Darko Jevtić, Jakub Moder, Juliusz Letniowski, Mateusz Skrzypczak, Pedro Tiba, Filip Marchwiński, Jakub Kamiński, Michał Skóraś, Bartosz Bartkowiak, Jakub Karbownik

Napastnicy: Christian Gytkjaer, Filip Szymczak

Comments

0 comments