Lech Poznań

Lech Poznań zagrał dwoma napastnikami

Lech Poznań w meczu ze Śląskiem Wrocław zagrał w nowym ustawieniu z dwójką napastników. Zarówno Christian Gytkjaer, jak i Ołeksij Chobłenko – który zastąpił kontuzjowanego Elvira Koljicia – zdobyli po bramce, więc zmiana taktyki okazała się dobrą decyzją Nenada Bjelicy.

What's your reaction?

Leave A Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *