w

Lech Poznań zaprezentował nowe koszulki (zdjęcia)

Firma Macron nowym Sponsorem Technicznym Lecha Poznań

Lech Poznań zaprezentował w poniedziałek nowe koszulki na sezon 2018/2019. Nowym Sponsorem Technicznym została firma Macron. Umowa obowiązywać będzie przez pięć lat.

Kibiców Lecha Poznań na pewno ucieszy fakt, że w przyszłości mogą mieć wpływ na to, jak będą wyglądały koszulki. Klub chce, aby fani przesyłali swoje sugestie, a nawet propozycje wyglądu koszulek. Teraz nie było to możliwe z powodu toczących się negocjacji pomiędzy Lechem Poznań, a Macron. 

Rozmowy z firmą Macron trwały od lipca zeszłego roku. Lech Poznań miał jeszcze kilka innych firm do wyboru i rozważał również przedłużenie umowy z firmą Nike, która wcześniej dostarczała stroje. Poznaniakom zależało jednak na tym, aby stroje były dedykowane i firma Macron właśnie to zapewniła. 

W koszulki firmy Macron ubierać będą się wszystkie zespoły Lecha Poznań, w tym młodzieżowe. W umowie została zawarta również pula środków finansowych na działania marketingowe. 

– Jesteśmy bardzo dumni, że zostaliśmy sponsorem takiego klubu jak Lech Poznań. Jest to pierwszy klub w Polsce, który umożliwi nam wejście na tutejszy rynek – powiedział  Francesco Martinelli, przedstawiciel firmy Macron.

Nowe koszulki Lecha Poznań można nabyć w cenie 249,90 zł. Przez pierwszy miesiąc pełna personalizacja będzie gratis.

Nowe koszulki Lecha Poznań (zdjęcia)

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”10″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”50″ number_of_columns=”2″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”//wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery-carousel.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

MCN

Lech Poznań zakończył przygotowania. Podsumowanie sparingów

Lech Poznań – Gandzasar Kapan online. Gdzie oglądać transmisje?