Wyjazdowe stroje Lecha Poznań

Fot. Lech Poznań / lechpoznan.pl / fot. Przemysław Szyszka

Zgodnie z zapowiedzią, Lech Poznań przedstawił stroje wyjazdowe. Warto odnotować, iż różni się on znacznie od pierwszego kompletu.

W minioną niedzielę „Poznańska Lokomotywa” zaprezentowała drużynę na nowy sezon, wraz ze sztabem szkoleniowym. Głównym punktem programu było przedstawienie „domowej” koszulki meczowej na nowy sezon. Po raz pierwszy od kilku lat, wielkopolski klub będzie grał w „pasiakach”. Wygląd tego trykotu wyraźnie nawiązuje do sezonu 2004/05, kiedy to zespół pod wodzą Czesława Michniewicza zdobył Superpuchar Polski.

Teraz zaprezentowano zestaw wyjazdowy.”Meczówka” jest w kolorze białym z niebieskim elementami, m.in. rękawków i kołnierzyka. Z kolei spodenki i getry mają charakterystyczną dla Kolejorza, niebieską barwę. Firma Nike przygotowała także drugi komplet na bramkarzy Lecha Poznań. Zestaw jest w silny jaskrawo-żółtym kolorze.

W piątek lechici zmierzą się na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław, ale zagrają w swoim podstawowym komplecie strojów. Transmisja meczu w Canal+Sport.

Comments

0 comments