Lech Poznań z nowym sponsorem premium

Grupa Kapitałowa Aforti Holding S.A. została nowym Sponsorem Premium Lecha Poznań. Umowa obowiązywać będzie w sezonie 2016/2017.

Nowy sponsor Kolejorza został przedstawiony we wtorek na konferencji prasowej. Logo firmy będzie widniało na spodenkach.

– Cieszę się bardzo, że udało nam się pozyskać bardzo dobrą firmę, która dzięki swojemu potencjałowi wniesie ożywczy duch w działania Lecha. Dla nas jest to nowa branże i nowe doświadczenie. Sezon 2016/2017 to będą rekordowe wpływy ze źródeł sponsorskich. Wzrost wyniesie ok. 10 procent. Pracujemy nad tym, aby zniwelować straty spowodowane słabszymi wynikami – mówi Karol Klimczak.

– Jestem Wielkopolaninem, pochodzę z Gniezna, a biznes prowadzę z konieczności w Warszawie. Lech jest klubem z wysokimi aspiracjami europejskimi. Dla nas jest to bardzo ważny dzień w historii grupy.  – dodał Klaudiusz Sytek, prezes Aforti Holding.

Nowego sponsora Kolejorza nie zraziły ostatnie słabe wyniki osiągane przez drużynę. – Jako kibic Lecha nie uważam, że wyniki były słabsze. Każdy to idzie po chodniku musi choć raz potknąć. Każdy ma wzloty i upadki. Słabszy sezon może zdarzyć się każdemu – dodał Sytek.

Comments

0 comments