Gdzie oglądać mecz Lech Poznań – Zagłębie Lubin? Zachęcamy do wizyty na stadionie przy ul. Bułgarskiej, a jeśli nie możesz wybrać się, aby zobaczyć mecz na żywo, to sprawdź gdzie oglądać transmisję TV lub stream online.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ LECH – ZAGŁĘBIE NA ŻYWO W INTERNECIE

Transmisja z meczu Lech Poznań – Zagłębie Lubin. Gdzie oglądać w TV?

Mecz 21. kolejki Lotto Ekstraklasy Lech Poznań – Zagłębie Lubin rozegrany zostanie w piątek 8 lutego o godzinie 20:30. Transmisja TV w Canal+ Sport oraz Canal+ 4K Ultra HD. „Super Piątek” rozpocznie się już o 20:00. Spotkanie Lecha z Zagłębiem na żywo skomentują Rafał Wolski oraz Grzegorz Mielcarski.

Lech – Zagłębie online. Mecz na żywo w internecie

Jeżeli nie możesz obejrzeć transmisji z Lech Poznań – Zagłębie Lubin w telewizji, to zapraszamy do śledzenia meczu na żywo w internecie. Gdzie oglądać stream online? Abonenci NC+ mogą skorzystać z opcji Canal+ Sport Online lub NC+ Go. Pozostali, aby uzyskać dostęp do transmisji muszą wykupić pakiet na platformie Player.

Kibice przebywający za granicą mogą obejrzeć mecz na żywo za darmo. Stream online udostępni oficjalny kanał Ekstraklasy w serwisie DailyMotion.

Tekstową relację live z meczu Lech – Zagłębie przeprowadzi serwis EkstraklasaLive.PL.

Kibice Lecha Poznań nie podchodzą ze zbyt dużym optymizmem do piątkowego meczu. Wyniki sparingów nie były zbyt dobre. Podopieczni Adama Nawałki wygrali jeden mecz, a cztery przegrali. To jednak mało istotne. Liczy się to, co pokażą przeciwko Zagłębiu Lubin.

Zachęcamy do oglądania meczu Lech – Zagłębia na żywo na stadionie, telewizji lub internecie.

Lech Poznań – Zagłębie Lubin na żywo

Data: 8 luty 2019
Godzina: 20:30
Transmisja TV: Canal+ Sport, Canal+ 4K Ultra HD
Stream online: Canal+ Sport Online, Player, Dailymotion
Relacja live: WP SportoweFakty

Comments

0 comments