Mecz Legia – Cracovia na żywo pokaże telewizja Canal+. Transmisję oglądać można zarówno w TV, jak i internecie. Relacja live za darmo w EkstraklasaLive.PL. Stream online na Dialymotion.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ LEGIA – CRACOVIA NA ŻYWO W INTERNECIE

Transmisja TV z Legia – Cracovia. Gdzie oglądać mecz na żywo?

Mecz 22. Kolejki Lotto Ekstraklasy Legia – Cracovia rozegrany zostanie w niedzielę 17 lutego roku o godzinie 18:00. Transmisja TV w Canal+. Mecz Legia – Cracovia na żywo z Warszawy skomentują Przemysław Pełka i Tomasz Wieszczycki.

Legia – Cracovia online. Gdzie oglądać stream w internecie?

Mecz Legia – Cracovia na żywo można oglądać również w internecie. Stream online dostępny będzie na platformach Canal+ Sport (dla abonentów NC+) oraz Player (płatne 60 zł miesięcznie). Kibice przebywający za granicą transmisję za darmo obejrzą w Dailymotion.

Legia Warszawa jest druga w tabeli Lotto Ekstraklasy. Jak wygra zmniejszy stratę do Lechii Gdańs do jednego punktu. Cracovia jest ósma. Zwycięstwo pozwoli zrównać się punktami z Lechem Poznań.

Transmisję można obejrzeć w telewizji i internecie. Zachęcamy do śledzenia meczu na żywo w EkstraklasaLive.PL.

Lotto Ekstraklasa: Legia Warszawa – Cracovia na żywo

Data: 17.02.2019 godzina 18:00 Transmisja TV: Canal+. Stream w internecie: Canal+ Sport Online, Player, Dailymotion. Relacja Live: EkstraklasaLive.pl

Comments

0 comments