Marcin-Kaminski

Legia Warszawa w poniedziałek podpisze kontrakt z Kasprem Hamalainenem, ale ma chrapkę na kolejnych piłkarzy Kolejorza. Jak donosi sport.pl wicemistrzowie Polski są zainteresowani Marcinem Kamińskim.

Hamalainen przeszedł już testy medyczne, a w niedzielę popołudniu obejrzał z trybun mecz sekcji koszykarskiej Legii. W hali pojawił się z Dominikiem Ebebenge i odbył również krótką rozmowę z Dariuszem Mioduskim. Do poniedziałku powinien złożyć podpis na umowie z warszawskim klubem.
Legia chętnie pozyskała kolejnego lechitę – Marcina Kamińskiego. Informuje o tym serwis sport.pl. „Kamykowi” w czerwcu kończy się kontrakt i poważnie zastanawia się nad zmianą barw klubowych. Jego priorytetem jest jednak wyjazd za granicę. Było już jednak kilku piłkarzy, którzy mieli podobne aspiracje, a potem lądowali w innym klubie Ekstraklasy. Kamińskiego na przejście do Warszawy z pewnością będzie namawiał Bartosz Bereszyński. Obaj utrzymują dobre relacje, ostatnio spędzili ze sobą urlop.

Wcześniej krążyły plotki również o próbie ściągnięcia przez Legią Barry’ego Douglasa, któremu kontrakt również wygasa po sezonie. Obaj otrzymali propozycje przedłużenia umów, ale nie wiadomo jaką decyzję podejmą.

Comments

0 comments