w

Legia Warszawa – Lech Poznań online. Transmisja i stream w TV i internecie

Gdzie oglądać mecz Legia – Lech na żywo?

Transmisję z meczu Legia Warszawa – Lech Poznań można oglądać w telewizji oraz internecie. Mecz na żywo w telewizji pokaże Canal+. Stream online znaleźć można na Canal+ Sport Online oraz na Player.pl.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ LEGIA – LECH NA ŻYWO

 

Starcie Legii Warszawa z Lechem Poznań zapowiada się niezwykle emocjonująco. Obecnie Kolejorz ma dwa punkty straty do warszawskiego zespołu. Gra poznaniaków na wyjazdach od dłuższego czasu jest fatalna, co nie napawa optymizmem kibiców Lecha Poznań, ale w meczu z Legią Warszawa można spodziewać się wszystkiego. Podopieczni Romeo Jozaka w dwóch ostatnich kolejkach zdobyli zaledwie jeden punkt.

Mecz Legia – Lech na żywo pokaże telewizja Canal+. Komentatorami będą Rafał Wolski i Kazimierz Węgrzyn.Początek spotkania Legia Warszawa – Lech Poznań w niedzielę o godzinie 18:00.

Gdzie oglądać stream online w internecie? Transmisje z meczu Legia – Lech online obejrzeć można na canalplussport.pl oraz Player.pl. Kibice posiadający zagraniczne IP mogą skorzystać z oficjalnego kanału Ekstraklasy na Dailymotion, gdzie mecz na żywo można obejrzeć za darmo.

MCN

Lech Poznań zagrał dwoma napastnikami

Legia Warszawa – Lech Poznań 2:1 po kontrowersyjnym rzucie karnym